Шановні абітурієнти та батьки! На сайті Приймальної комісії оприлюднено Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2021 році.

У цьому розділі знаходяться актуальні Правила прийому та документи, для вступників, які планують вступати до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ви можете ознайомитись із Правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2021 році, основними вимогами, етапами вступної кампанії, особливостями вступу на бакалаврський та магістерський рівні навчання, переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання, порядком та строками прийому заяв і документів.

З Правилами Ви можете ознайомитися на сторінках:

Додатки:

Додатково:

Умови прийому на навчання в 2021 році: