Про особливості вступної кампанії 2023

Шановні вступники!

Сьогодні, 20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, де було представлено модель вступної кампанії 2023 року 👉 www.knu.ua/news/12595

Зимова школа з фізики

Шановні вступники!

На фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 грудня об 11:00 розпочинається VII Зимова школа з фізики.

В програмі лекції та практичні заняття. Розклад можна подивитись за посиланням Зимової школи з фізики.

Факультет інформаційних технологій: дні відкритих дверей

Шановні вступники!

Факультет інформаційних технологій Київскього національного університету імені Тараса Шевченка запрошує вступників на День відкритих дверей!

📆 15 грудня
🕒 15:00
🌎 Zoom 👉 https://zoom.us/j/4263476258?pwd=SVNYOTZwL1luREVwWmIyWVhZS3RGUT09#success

Вступ 2023: НМТ як альтернатива ЗНО

У Міністерстві освіти і науки України розглядали два варіанти вступної кампанії: за результатами традиційного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) або оновленого варіанта національного мультипредметного тесту (НМТ).

Лекторій для юних хіміків

Шановні вступники!

Хімічний факультет #КНУ запрошує школярів на "Лекторій для юних хіміків", а саме на лекцію д.хім.наук, професора кафедри фізичної хімії хімічного факультету Олександра Роїка на тему: "Що приховує хімічна реакція? Частина 1."

Підготовчі курси для вступників

Шановні вступники!

Підготовче відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує 11-класників (за бажанням і 10-класників) на 8-місячну програму підготовки до складання ЗНО/НМТ, а також до особливого вступного іспиту – творчого конкурсу (для вступу на освітню програму 021 “Ведучий програм телебачення” Навчально-наукового інституту журналістики #КНУ).

Лекторій для юних хіміків

Сьогодні, 12 жовтня 2022 року, розпочинається 6 сезон «Лекторію для юних хіміків», який став для учнівської молоді можливістю зазирнути у хімічний світ, зрозуміти перспективи хімічного фаху. Комплексний підхід сприяє розумінню і засвоєнню школярами найскладніших розділів хімії, розширенню їхнього світогляду й зацікавленості природничими науками.

Дочірні категорії