Лайфхаки для вступників

Шановні вступники! Пропонуємо переглянути серію відеороликів про електронні сервіси в освіті. Ви дізнаєтесь як максимально правильно оцінити свої шанси на вступ і обрати саме той заклад освіти, куди Ви можете вступити з більшою вірогідністю.

Подовжено термін прийому документів на підготовчі курси

У зв’язку з численними зверненнями вступників до ЗВО щодо навчання на підготовчих курсах для молоді з тимчасово окупованих територій та населених пунктів, розташованих вздовж лінії дотику, подовжено строк прийому документів до 29 червня 2021 року.

Новий закон про ДПА-2021

13 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт, який скасовує обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році.

Детальна інформація за посиланням .

Прийом документів на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»

Курс лекцій: «Хто Ми – економісти?»

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх абітурієнтів на весняний онлайн-захід «Хто Ми – економісти?».