Роз'яснення для учасників НМТ

Шановні вступники!

З 5 червня розпочинається основна сесія національного мультипредменого тесту. Напередодні тестування пропонуємо учасникам ознайомитися з інтерфейсом онлайнової платформи і з’ясувати: з чого розпочати роботу із сервісом; де знайти довідкові матеріали; як позначати ті чи ті завдання, щоб їх було зараховано; у якій послідовності їх виконувати; як змінити відповідь; як завершити роботу над тестом.

Особливості скаладання НМТ-2023

Шановні вступники!

За тиждень розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту.  Зареєстровані учасники вже сформували й роздрукували запрошення зі своїх персональних сторінок та володіють інформацією про дату, час (за Києвом)  і місце проведення НМТ.

Завершується реєстрація на ЄВІ

Шановні вступники до магістратури!

Нагадуємо, що 31 травня о 18:00 завершується реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ).

Документи для участі в НМТ

Шановні вступники!

Учасникам НМТ, які братимуть участь в основній сесії тестування, необхідно подбати про комплект документів, які необхідні для допуску в екзаменаційні центри.

Основна сесія НМТ

Шановні вступники!

Український центр оцінювання якості освіти завершив оброблення реєстраційних документів осіб, які планують складати НМТ у 2023 році.  

Курси підготовки до НМТ-2023

Шановні вступники!

Запрошуємо вступників 2023 року на курс підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ)!

Мета курсу: в складних умовах сьогодення та враховуючи особливості вступної кампанії 2023 року, дати можливість вступникам визначити рейтинг своєї підготовки до мультипредметного тесту, проконтролювати набуті раніше знання, виявити, проаналізувати та заповнити наявні прогалини у знаннях, а також перелаштуватися до іншого формату вступного іспиту заміть традиційного ЗНО. 

Дочірні категорії