Інформація про поселення в гуртожиток

Шановні вступники!

Якщо ви зараховані на навчання і потребуєте поселення до гуртожитку, підготуйте необхідний пакет документів та зверніться до житлової комісії факультету/інституту, на який ви вступили.

Реєстрація спеціальних умов

Вступникам, яким відповідно до законодавства передбачені певні спеціальні умови під час вступу або після зарахування, необхідно для внесення «пільги» в ЄДЕБО (єдина державна електронна база з питань освіти) звернутися до найближчого закладу вищої освіти, не обов'язково до того, куди плануєте вступати. При цьому необхідно надати документи, що підтверджують право на спеціальні умови під час вступу.

Лайфхаки для вступників

Шановні вступники! Пропонуємо переглянути серію відеороликів про електронні сервіси в освіті. Ви дізнаєтесь як максимально правильно оцінити свої шанси на вступ і обрати саме той заклад освіти, куди Ви можете вступити з більшою вірогідністю.

Новий закон про ДПА-2021

13 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт, який скасовує обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році.

Детальна інформація за посиланням .

Прийом документів на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»