ЗНО-2022: На що варто зважати, готуючись до тестування

Опубліковано характеристики сертифікаційних робіткритерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Графік проведення ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Лекторій для юних хіміків

Команда викладачів та науковців хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує абітурієнтів та учнів старших класів, стати слухачем Лекторію для юних хіміків, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання в галузі хімії.

Інформація про поселення в гуртожиток

Шановні вступники!

Якщо ви зараховані на навчання і потребуєте поселення до гуртожитку, підготуйте необхідний пакет документів та зверніться до житлової комісії факультету/інституту, на який ви вступили.