Оголошено додатковий набір на навчання!

Шановні вступники!

Коли подавати оригінали документів на вступ до КНУ?

Шановні вступники та їхні батьки!

Сьогодні ми спостерігаємо ситуацію, коли різні університети телефонують і запрошують терміново подати документи. Вони наводять дивні аргументи про те, що вступники не встигнуть це зробити. Вони знаходять різні засоби для залякування вступників та їхніх батьків.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ВСТУПНИКІВ З ОНТ І ТОТ (КВОТА-2)

Вступники із тимчасово окупованих територій (ТОТ) та особливо небезпечних територій (ОНТ) у 2022 році мають право брати участь у конкурсному відборі в межах квоти-2. Роз’яснюємо алгоритм вступу для цих категорій вступників.

Учасникам основної сесії НМТ: де і як дізнатись результати

Шановні вступники!

Певна частина вступників вже пройшла НМТ. Після завершення тестування учасники могли бачити, скільки набрали тестових балів. Роз'яснюємо, як визначити результати за шкалою 100-200 балів і що робити далі.

Дочірні категорії