Вартість навчання за контрактом у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

В даному розділі ви знайдете актуальну інформацію стосовно вартості навчання у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за освітнім ступенем бакалавра та магістра, вартість навчання для іноземних громадян та вартість навчання у Інституті післядипломної освіти.

Інформація розділу оновлюється щороку.

 

Вартість навчання згідно переліку спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги  на 2020/2021 н.р.за освітнім ступенем бакалавра та магістра

Вартість навчання згідно переліку спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання іноземними мовами  для іноземних громадян ( в межах ліцензованого обсягу відповідної спеціальності) на 2020/2021 н.р.

Вартість навчання згідно переліку спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання  до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2020/2021 н.р.

Вартість навчання за переліком освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання на освітньо-професійний ступінь  фахового молодшого бакалавра на денну та заочну форми навчання на 2020/2021 н.р.