В даному розділі ви знайдете актуальну інформацію стосовно вартості навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за освітнім ступенем бакалавра та магістра, вартість навчання для іноземних громадян та вартість навчання у Інституті післядипломної освіти.

Інформація розділу оновлюється щороку.

Вартість навчання згідно з переліком освітніх програм, за якими оголошується набір на навчання за освітнім ступенем Бакалавра/Магістра 2024/2025 н.р. 

Вартість навчання згідно з переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання іноземними мовами для іноземних громадян (в межах ліцензованого обсягу відповідної спеціальності) на 2023/2024 н.р.

Вартість навчання згідно з переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2024/2025 н.р.

Вартість навчання згідно з переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання до аспірантури та докторантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2023/2024 н.р.