Додаткові бали випускникам підготовчого відділення 2021

Список осіб, які успішно закінчили навчання на підготовчому відділенні для громадян України, виконали всі вимоги Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка та за результатами підсумкової атестації здобули право на отримання додаткового бала для вступу на визначені Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2021 році спеціальності, яким надається особлива підтримка держави (на основі повної загальної середньої освіти)

з фізики

п\п

П І Б

№ Свідоцтва

Примітка

1.

Геращенко Володимир Сергійович

21/21

 

2.

Діденко Дмитро Геннадійович

29/21

 

3.

Костін Вадим Анатолійович

43/21

з відзнакою

4.

Кудін Володимир Володимирович

46/21

 

5.

Лабунський Богдан Павлович

48/21

 

6.

Маломуж Володимир Володимирович

51/21

 

7.

Маслікова Ельза Едуардівна

60/21

 

8.

Маслов Владислав Євгенійович

62/21

 

9.

Павлюк Оскар Ігорович

80/21

 

10.

Платонов Андрій Миколайович

83/21

 

11.

Поліщук Максим Олександрович

85/21

 

12.

Попович Олександр Андрійович

88/21

з відзнакою

13.

Савченко Володимир Євгенійович

96/21

 

14.

Ходаков Максим Олегович

129/21

з відзнакою

15.

Циндрич Владислав Леонідович

131/21

 

 

з біології

П І Б

№ Свідоцтва

Примітка

1.

Андрущик Владислава Дмитрівна

2/21

 

2.

Бутенко Андрій Андрійович

9/21

 

3.

Вільданова Лада Іванівна

12/21

 

4.

Волинський Тимур Віталійович

13/21

 

5.

Гаврилко Дарина Сергіївна

16/21

 

6.

Гордій Роман Сергійович

23/21

 

7.

Горохова Дарія Олександрівна

24/21

 

8.

Грабчук Катерина Олексіївна

25/21

 

9.

Калита Катерина Сергіївна

36/21

 

10.

Коряко Софія Валентинівна

41/21

 

11.

Марковська Ярослава Олексіївна

57/21

 

12.

Михайлова Дар’я Михайлівна

63/21

 

13.

Нікітюк Ірина Ігорівна

71/21

 

14.

Оприщенко Ілля Ігорович

75/21

 

15.

Осипенко Назар Сергійович

76/21

 

16.

Попович Даніїл Олексійович

86/21

 

17.

Примаченко Катерина Дмитрівна

91/21

 

18.

Руденко Ольга Володимирівна

93/21

 

19.

Сімонов Андрій Леонідович

102/21

 

20.

Смаль Юлія Миколаївна

104/21

 

21.

Суровенний Михайло Русланович

110/21

 

22.

Таран Євгеній Олександрович

112/21

 

23.

Тисячний Денис Анатолійович

116/21

 

24.

Тонконоженко Діана Юріївна

121/21

 

25.

Тхір Антон Андрійович

123/21

 

26.

Федченко Олександра Олегівна

125/21

 

27.

Харькова Наталія Сергіївна

127/21

 

28.

Шелест Дмитро Миколайович

137/21

з відзнакою

29.

Юрлова Вероніка Євгенівна

141/21

 

 

з математики

п\п

П І Б

№ Свідоцтва

Примітка

1.

Анупрієнко Павло Вікторович

3/21

 

2.

Бондарець Маргарита Костянтинівна

6/21

 

3.

Бриль Каміла Сергіївна

7/21

з відзнакою

4.

Бутенко Андрій Андрійович

8/21

 

5.

Васильєв Костянтин Олексійович

10/21

 

6.

Гавриш Олексій Вікторович

17/21

 

7.

Галай Богдан Миколайович

18/21

 

8.

Геращенко Володимир Сергійович

20/21

 

9.

Головінська Олена Миколаївна

22/21

 

10.

Джонсон Валерія Марія

27/21

з відзнакою

11.

Діденко Дмитро Геннадійович

28/21

 

12.

Дяченко Злата Ігорівна

30/21

 

13.

Загорний Максим Олександрович

31/21

 

14.

Зимбалевський Данило Володимирович

32/21

з відзнакою

15.

Зінченко Матвій Сергійович

33/21

 

16.

Іваненко Дмитро Олексійович

35/21

 

17.

Капелюшний Богдан Ігорович

37/21

 

18.

Коваль Володимир Юрійович

39/21

 

19.

Колесніков Михайло Олександрович

40/21

 

20.

Костін Вадим Анатолійович

42/21

з відзнакою

21.

Лабунський Богдан Павлович

47/21

 

22.

Макаренко Дмитрій Олексійович

49/21

 

23.

Маломуж Володимир Володимирович

50/21

 

24.

Мансілья Олександр Рафаельович

53/21

 

25.

Маркевич Максим Олегович

55/21

 

26.

Маркус Євгенія Олександрівна

58/21

 

27.

Маслікова Ельза Едуардівна

59/21

 

28.

Маслов Владислав Євгенійович

61/21

 

29.

Надоленко Вадим Євгенійович

65/21

 

30.

Натанов Павло Артемович

69/21

 

31.

Огієвський Віктор Віталійович

72/21

 

32.

Окунєвський Єгор Павлович

74/21

 

33.

Осипенко Назар Сергійович

77/21

 

34.

Павлюк Оскар Ігорович

79/21

з відзнакою

35.

Перехрест Дмитро Русланович

81/21

 

36.

Платонов Андрій Миколайович

82/21

 

37.

Поліщук Максим Олександрович

84/21

з відзнакою

38.

Попович Олександр Андрійович

87/21

 

39.

Правдивий Владислав Сергійович

89/21

 

40.

Прижибиток Артем Ігорович

90/21

з відзнакою

41.

Ромашко Марія Романівна

92/21

 

42.

Савранська Поліна Валеріївна

95/21

 

43.

Савчук Михайло Вадимович

97/21

 

44.

Сенічкін Сергій Анатолійович

99/21

 

45.

Сидорчик Павло Олексійович

100/21

 

46.

Солнцев Арсеній Богданович

107/21

з відзнакою

47.

Стеба Ігор Тарасович

109/21

 

48.

Суровенний Михайло Русланович

111/21

з відзнакою

49.

Тарасюк Катерина Віталіївна

113/21

з відзнакою

50.

Терещенко Борис Тарасович

115/21

 

51.

Тихоновський Марко Володимирович

117/21

 

52.

Тішина Анна Андріївна

118/21

 

53.

Ткаченко Віктор Олексійович

119/21

 

54.

Ткаченко Дмитрій Миколайович

120/21

 

55.

Тріщук Владислав Русланович

122/21

 

56.

Фарващук Анна Сергіївна

124/21

з відзнакою

57.

Флакей Роман Русланович

126/21

 

58.

Ходаков Максим Олегович

128/21

 
 

Циндрич Владислав Леонідович

130/21

 
 

Черкас Оксана Сергіївна

132/21

 
 

Чернов Роберт Віталійович

133/21

 
 

Шевчук Валерія Сергіївна

136/21

 
 

Шестак Василь Іванович

139/21

 

 

з хімії

п\п

П І Б

№ Свідоцтва

Примітка

1.

Ананко Трофим Сергійович

1/21

з відзнакою

2.

Анякін Тимофій Вячеславович

4/21

 

3.

Бабій Ігор Сергійович

5/21

з відзнакою

4.

Венідиктова Олена Романівна

11/21

з відзнакою

5.

Волинський Тимур Віталійович

14/21

 

6.

Воробйов Іван Валентинович

15/21

 

7.

Галушка Юлія Олександрівна

19/21

 

8.

Демчук Дімітрій Всеволодович

26/21

 

9.

Золотоверха Тетяна Сергіївна

34/21

 

10.

Кляшторний Ільдар Олексійович

38/21

 

11.

Красільний Іван Євгенович

44/21

 

12.

Малюга Михайло Олександрович

52/21

з відзнакою

13.

Морозов Даниіл Сергійович

64/21

з відзнакою

14.

Наконечний Олексій Андрійович

68/21

з відзнакою

15.

Окунєвський Єгор Павлович

73/21

 

16.

Рябіченко Алєксандра Дмитрівна

94/21

з відзнакою

17.

Сенічкін Сергій Анатолійович

98/21

 

18.

Сімонов Андрій Леонідович

103/21

 

19.

Солдатенко Аліна Леонідівна

105/21

 

20.

Старик Федір Олександрович

108/21

з відзнакою

21.

Тепліцька Дар’я Юріївна

114/21

 

22.

Шевко Ярослава Олександрівна

134/21

з відзнакою

23.

Шевченко Матвій Олександрович

135/21

 

24.

Шелест Дмитро Миколайович

138/21

з відзнакою