Основна сесія НМТ

Шановні вступники!

Український центр оцінювання якості освіти завершив оброблення реєстраційних документів осіб, які планують складати НМТ у 2023 році.  

✍🏻 Повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат  отримали 284  729 осіб. Для участі в основній сесії зареєструвалося 281 198 осіб, з них 257 948 осіб  складатимуть тестування в Україні, а 23 250 ー за кордоном. Для участі в додатковій сесії уже зареєструвався  3531 учасник.
 
Нагадуємо⬇️ 
Основна сесія НМТ  2023 року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня.
 
Із міркувань безпеки ми не публікуємо інформацію про те, де відбудуться тестування на території України, – ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Через цю ж причину цьогоріч не оприлюднено графік тестувань.
 
🔹 Не пізніше 26 травня зареєстровані учасники зможуть завантажити із персональних сторінок запрошення, у яких буде зазначено дату, час (за Києвом)  і місце проведення НМТ. Наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли відбуватиметься тестування, адже від цього залежить безпека всіх учасників🫂.
 
Упродовж 5–12 червня триватиме додатковий період реєстрації. У межах цього періоду зможуть зареєструватися ті, хто:
 
▪️ реєструвався в основний період, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ;
▪️ не зміг через поважні причини зареєструватися для складання НМТ під час основного періоду реєстрації;
▪️ за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.