Шановні вступники!

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) задля ознайомлення вступників із завданнями, що будуть у цьогорічному НМТ, розмістить тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів.

Пропонуємо ознайомитися із завданнями з української мови та математики

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

На роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» ви матимете 60 хвилин, протягом яких потрібно буде виконати 30 завдань.

Під час реального тестування з математики у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер УЦОЯО рекомендує працювати над завданнями з опертям на них. На проходження тесту з математики, який містить 22 завдання відводиться 60 хвилин.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результати тестування з цього предмета. 

Перед початком виконання необхідно відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Не хвилюйтеся: на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати. Якщо ви не змогли відкрити тестувальника, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері/планшеті/телефоні.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером/з планшетом/телефоном – завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Демонстраційні варіанти всіх можливих тестів вступного випробування будуть оприлюднені не пізніше травня 2023 року.

УЦОЯО