Підготовчі курси для вступників

Шановні вступники!

Підготовче відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує 11-класників (за бажанням і 10-класників) на 8-місячну програму підготовки до складання ЗНО/НМТ, а також до особливого вступного іспиту – творчого конкурсу (для вступу на освітню програму 021 “Ведучий програм телебачення” Навчально-наукового інституту журналістики #КНУ).

Термін навчання: 8 місяців.

Початок занять: 19 листопада 2022 року (субота).

Формат навчання:

Ми турбуємось та дбаємо про безпеку всіх учасників навчального процесу. Саме тому у зв’язку із воєнним станом обираємо дистанційний (із використанням інформаційно-комунікаційних технологій) – наразі єдиноможливий формат навчання.

Нова хвиля курсу передбачає підготовку до таких предметів, що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО/НМТ):

▶️ українська мова

▶️ українська мова і література

▶️ історія України

▶️ математика

▶️ англійська мова.

На заняттях слухачі опановують форму та зміст завдань вступного тестування (ЗНО/НМТ) з кожної дисципліни, опрацьовують тактичні прийоми раціонального використання часу та поведінки під час випробувань.

Курс підготовки розрахований на 120 академічних годин з кожної обраної дисципліни – це прекрасна можливість для Вас, як для майбутнього вступника, якщо відчуваєте потребу:

? систематизувати і поглибити знання з предметів, які Вам необхідні для вступу;

? оцінити свої знання та наявні прогалини в них, а також опанувати методики та підхід до вирішення тестів ЗНО/НМТ – наша програма підготовки передбачає 3 тестування, що моделюють формат проведення ЗНО/НМТ;

??‍???‍? відчути себе студентом Університету, здобуваючи знання у його досвідчених викладачів та, за можливості,  займаючись у стінах #КНУ;

? займатися в групах із однодумцями – такими ж майбутніми вступниками − як засвідчує практика, заняття в групах в порівнянні з індивідуальними дають кращий результат, адже слухачі мотивують та стимулюють один одного;

? професійно зорієнтуватися та розібратися в особливостях вступної кампанії до #КНУ;

? здобути додаткові бали при вступі на спеціальності, що мають особливу підтримку держави.

Розклад занять:

У вас є можливість обрати зручний графік навчання (на підготовчому відділенні КНУ 6-денний навчальний тиждень: з понеділка по п’ятницю заняття відбуваються з 17:00 до 19:50, у суботу – з 9:00 до 18:20 (за розкладом), що дає можливість навчатися також і іногороднім).

Вартість навчання на 1 предметі:  6700 грн. за повний курс (120 акад. год.).

Запис за адресою:

– пр. Академіка Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст.м. «Виставковий центр»)

А також за телефонами:

?Тел.: (044) 239-31-08; (044) 521-35-82

(093) 746-18-65(066) 263-70-12(068) 604-47-43

? Більш докладно про програму підготовки: