Коли подавати оригінали документів на вступ до КНУ?

Шановні вступники та їхні батьки!

Сьогодні ми спостерігаємо ситуацію, коли різні університети телефонують і запрошують терміново подати документи. Вони наводять дивні аргументи про те, що вступники не встигнуть це зробити. Вони знаходять різні засоби для залякування вступників та їхніх батьків.

Запамʼятайте, що відповідно до пункту 1 розділу V  "Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році" для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти :

Ми дотримуємося вимог "Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році", не маніпулюємо, не шантажуємо і не погрожуємо вступникам. У нашому університеті діє політика чесності та прозорості. Не дарма наш девіз — Utilitas, honor et gloria! Користь, честь і слава.

Ми звертаємося до наших вступників: будь ласка, зберігайте спокій і пам'ятайте, що вступ — це волевиявлення вступника, і ніхто не має впливати на наш вибір.