Учасникам основної сесії НМТ: де і як дізнатись результати

Шановні вступники!

Певна частина вступників вже пройшла НМТ. Після завершення тестування учасники могли бачити, скільки набрали тестових балів. Роз'яснюємо, як визначити результати за шкалою 100-200 балів і що робити далі.

 

Одразу після тестування учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів. Визначити свої результати за шкалою 100–200 балів можна самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

 

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані Українським центром оцінювання якості освіти, розміщені на інформаційних сторінках і згодом передані до ЄДЕБО. Встановлення результатів і передача між базами потребує часу, тому в електронних кабінетах учасників не завжди відображаються результати, які учасники бачили на екрані після завершення складання НМТ. Усі учасники основної сесії НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 12 серпня. УЦОЯО наголошує, що робить все можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому приблизно через 7–8 днів після проходження окремим учасником / окремою учасницею тесту на його / її інформаційній сторінці буде показно результат і в тестових балах, і за шкалою 100–200 балів.

 

Періодично заходьте на свої інформаційні сторінки, щоб не пропустити важливої інформації.