Оголошено прийом на навчання за освітньо-науковою програмою за ОС магістр "Законодавча діяльність та нормопроектування в Україні"

Ми знайшли відповідь на питання, як писати юридичні тексти найвищого рівня, які зможуть стати нормою для всіх.

Проведіть 2 роки разом з Інститутом права в чудовій компанії професіоналів кафедр теорії та історії права та держави та конституційного права, на ОР "Магістр" за освітньо-науковою програмою "Законодавча техніка та нормопроектування в Україні".

Тут на вас чекають:

• лекції, які прокачають ваші hard та soft skills. Жодної води - тільки практична та актуальна інформація;
  • спеціалізована підготовка для складання випускного іспиту;
  • семінарські та практичні заняття, де ви зможете персонально запитати про практичні можливості письмових текстів, чи навіть одразу розробити законопоект;
  • по закінченню диплом з необмеженими можливостями за спеціальнстю 081 "Право".

Вступайте до Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка ОР "Магістр" на освітньо-наукову програму "Законодавча техніка та нормопроектування в Україні", щоб отримати повний розклад можливостей: читайте Правила прийому у 2021 році та опис освітньої програми.

Детальніше на сайті: http://law.knu.ua/ua/