Прийом документів на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»

за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма «Публічне управління та адміністрування» за замовленням Національного агентства України з питань державної служби.

Адреса: вул. Антона Цедіка, 20, к. 127
Тел.: +38 (044) 455-68-01, +38 (044) 455-69-01

Розклад вступних випробувань буде розміщено на сайті найближчим часом.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра чи магістра, здобутих за іншою спеціальністю за кошти фізичних та/або юридичних осіб, необхідно успішно скласти вступні випробування, а саме:

• єдиний вступний іспит з іноземної мови (та/або іспит з іноземної мови для осіб, які вступають на основі ступеня магістра);
  • фахове вступне випробування.