Переможці
Всеукраїнської олімпіади
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
у 2024 році

Біологія

ПІБШкола
Дегтяренко Марія ОлегівнаМУЗИЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Діденко Марія ГеннадіївнаПриродничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
Ковальчук Анастасія СергіївнаХмельницький ліцей Хмельницької обласної ради
Комашко Сергій ІвановичХудяківський ліцей з початковою школою та гімназією Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
Косолап Дарія СергіївнаБілоцерківський ліцей-гімназія № 12 Білоцерківської міської ради Київської області
Олефіренко Софія ГригорівнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Сербіна Альона ОлександрівнаВолочиський навчально-виховний комплекс у складі середньої загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії Волочиської міської ради Хмельницької області
Шуба Андрій ВладиславовичСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва
Шуба Ірина ВладиславівнаСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва

Географія

ПІБШкола
Власова Анастасія СергіївнаВідокремлений підрозділ ″Науковий ліцей″ Державного університету ″Житомирська політехніка″
Герасименко Анжеліка ВалентинівнаЧеркаська загальноосвітня школа I-III ступенів №32 Черкаської міської ради Черкаської області
Гнатенко Євгеній ЛеонідовичЛіцей № 8 міста Житомира
Драчук Катерина ВасилівнаКомунальний заклад Київської обласної ради ″Київський обласний ліцей″
Єрьоменко Михайло Володимировичнауковий ліцей комунального закладу вищої освіти ″Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія″ Запорізької обласної ради
Павловська Анастасія Вячеславівнакомунальний заклад ″Жмеринський ліцей № 3″
Саєнко Костянтин ВолодимировичЧернігівська загальноосвітня школа І-III ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Циммерман Аліна МихайлівнаЗапорізький академічний ліцей ″Перспектива″ Запорізької міської ради
Шуба Андрій ВладиславовичСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва
Шуба Ірина ВладиславівнаСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва

Математика

ПІБШкола
Бєлєнко Катерина ВікторівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Грищенко Ілля ВячеславовичСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Жигадло Ян Віталійовичгімназія ″Академія″
Копич Крістіна ОлександрівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Круглова Анастасія ІгорівнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Латинін Олександр МаксимовичСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Лобань Михайло ЮрійовичДніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради
Михайловський Родіон ЄвгеновичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Прасолов Олександр КостянтиновичЧорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області
Приступа Валерія Русланівналіцей ″Голосіївський″ №241 міста Києва
Савчин Інна ВіталіївнаУжгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
Саєнко Данило СергійовичКиєво-Печерський ліцей №171 ″Лідер″ Печерського району м. Києва
Сергієнко Олена ВікторівнаЗапорізька гімназія №28 Запорізької міської ради Запорізької області
Скакун Остап Юрійовичліцей ″Наукова зміна″
Старак Марко РостиславовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Стеценко Марія ВіталіївнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Холод Ілля Олександровичліцей ″Наукова зміна″
Шаніна Анастасія ОлександрівнаМиколаївський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Фізика

ПІБШкола
Власенко Владислав ОлександровичПриродничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
Гаук Уляна АндріївнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Глудик Святослав СергійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дериглазова Єлизавета ВалентинівнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Дрига В'ячеслав ОлександровичТехнічний ліцей Національного технічного університету України ″Київський політехнічний інститут″ м. Києва
Жигадло Ян Віталійовичгімназія ″Академія″
Заболотна Анастасія ОлегівнаЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Загребін Владислав АндрійовичКриворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Ілинич Назарій МихайловичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ковальчук Артем ОлеговичХерсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради
Корявець Денис ПавловичЗагальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова
Косів Марта РоманівнаЛьвівський фізико-математичний ліцей
Кравченко Марина СергіївнаФастівський академічний ліцей №9 Фастівської міської ради Київської області
Лебідь Кіріл ЄвгенійовичПирятинський ліцей №6 Пирятинської міської ради Полтавської області
Мельник Лілія ВячеславівнаФастівський академічний ліцей №9 Фастівської міської ради Київської області
Михайловський Родіон ЄвгеновичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Нетреба Андрій АндрійовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Овсянніков Давід МаксимовичКомунальний заклад ″Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області″
Почапська Вероніка АндріївнаКомунальний заклад ″Ліцей №24″ Кам'янської міської ради
Прасолов Олександр КостянтиновичЧорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області
Приступа Валерія Русланівналіцей ″Голосіївський″ №241 міста Києва
Сальніков Ілля ОлексійовичСлавутський ліцей Славутської міської ради
Сімон-Решетнік Святослав АндрійовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Скрипник Антон СергійовичЛіцей №17 «Інтелект» Полтавської міської ради
Тисевич Михайло СергійовичОдеський ліцей ″Приморський″ Одеської міської ради Одеської області
Ткачук Владислав ВіталійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Холод Ілля Олександровичліцей ″Наукова зміна″
Черечеча Софія ЮріївнаДніпровський ліцей № 1 Дніпровської міської ради
Шаніна Анастасія ОлександрівнаМиколаївський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Хімія

ПІБШкола
Блідар Аміна ОлександрівнаКомунальний заклад ″Роздільнянський міський ліцей №3 Роздільнянської міської ради Одеської області″
Богомолова Дар'я МиколаївнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ″ОБДАРОВАНІСТЬ″» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Булавенко Костянтин СергійовичКиєво-Печерський ліцей №171 ″Лідер″ Печерського району м. Києва
Буюклі Олексій ПетровичОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ″БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ″ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вірченко Марія ОлександрівнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″РІШЕЛЬЄВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ″
Гись Владислав ВолодимировичЛіцей №2 Володимирської міської ради
Дідківський Ілля ІгоровичБілоцерківський гетьманський ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради Київської області
Дороніна Діана СергіївнаЧернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Кривошея Іван ОлександровичЛіцей багатопрофільний міста Сєвєродонецька Луганської області
Лисенко Ольга ВікторівнаЧеркаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області
Мороз Діана ВалеріївнаФастівський академічний ліцей №9 Фастівської міської ради Київської області
Муратов Дмитро ОлександровичШкола І-ІІІ ступенів №263 імені Євгена Коновальця Деснянського району міста Києва
Пелько Каріна ВʼячеславівнаБориспільський ліцей ″Перспектива″ імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області
Сторожишин Антон РомановичСтарокостянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області
Філоненко Богдан СергійовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Холод Ілля Олександровичліцей ″Наукова зміна″