Переможці I-го (дистанційого) туру
Всеукраїнської олімпіади
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
у 2024 році

Біологія

ПІБШкола
Дегтяренко Марія ОлегівнаМУЗИЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Діденко Марія ГеннадіївнаПриродничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
Ковальчук Анастасія СергіївнаХмельницький ліцей Хмельницької обласної ради
Комашко Сергій ІвановичХудяківський ліцей з початковою школою та гімназією Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області
Косолап Дарія СергіївнаБілоцерківський ліцей-гімназія № 12 Білоцерківської міської ради Київської області
Олефіренко Софія ГригорівнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Сербіна Альона ОлександрівнаВолочиський навчально-виховний комплекс у складі середньої загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії Волочиської міської ради Хмельницької області
Шапошник Ілона Володимирівнаопорний заклад ″Ромоданівський ліцей″
Шуба Андрій ВладиславовичСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва
Шуба Ірина ВладиславівнаСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва

Географія

ПІБШкола
Броварник Анна Сергіївнашкола I-III ступенів №306 Деснянського району міста Києва
Власова Анастасія СергіївнаВідокремлений підрозділ ″Науковий ліцей″ Державного університету ″Житомирська політехніка″
Гавура Крістіна МихайлівнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″ЛІЦЕЙ ПРИРОДНИЧИХ НАУК″ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ″
Гайворонська Дар'я ОлексіївнаЧеркаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області
Герасименко Анжеліка ВалентинівнаЧеркаська загальноосвітня школа I-III ступенів №32 Черкаської міської ради Черкаської області
Гнатенко Євгеній ЛеонідовичЛіцей № 8 міста Житомира
Дзюба Дмитро КостянтиновичКонотопський ліцей №10 Конотопської міської ради Сумської області
Дорошенко Катерина СергіївнаКонотопський ліцей №10 Конотопської міської ради Сумської області
Драчук Катерина ВасилівнаКомунальний заклад Київської обласної ради ″Київський обласний ліцей″
Єрьоменко Михайло Володимировичнауковий ліцей комунального закладу вищої освіти ″Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія″ Запорізької обласної ради
Зубалій Тетяна ВолодимирівнаЧеркаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області
Калашник Володимир ЯрославовичОпорний заклад ″Калайдинцівський ліцей″ Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Карпан Віктор Павловичшкола І-ІІІ ступенів №308 Деснянського району міста Києва
Ліпухіна Марія ОлександрівнаЕколого-природничий ліцей №116 міста Києва
Нечипоренко Сніжана ВячеславівнаОпорний заклад ″Калайдинцівський ліцей″ Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Павловська Анастасія Вячеславівнакомунальний заклад ″Жмеринський ліцей № 3″
Приходько Нікіта Вʼячеславовичшкола І-ІІІ ступенів №308 Деснянського району міста Києва
Рудь Едуард МаксимовичОпорний заклад ″Калайдинцівський ліцей″ Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Саєнко Костянтин ВолодимировичЧернігівська загальноосвітня школа І-III ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Сацька Діана ЄвгеніївнаОпорний заклад ″Калайдинцівський ліцей″ Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Сидоренко Євгенія ВіталіївнаСпеціалізована школа І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
Суліковський Вадим ВадимовичКиївська гімназія східних мов №1
Циммерман Аліна МихайлівнаЗапорізький академічний ліцей ″Перспектива″ Запорізької міської ради
Чепела Марія Сергіївнашкола I-III ступенів №306 Деснянського району міста Києва
Черняк Єлизавета ЛеонідівнаКонотопський ліцей №10 Конотопської міської ради Сумської області
Чупир Оксана СергіївнаОпорний заклад ″Калайдинцівський ліцей″ Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Шуба Андрій ВладиславовичСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва
Шуба Ірина ВладиславівнаСередня загальноосвітня школа №46 м. Києва

Математика

ПІБШкола
Алфьорова Злата ОлегівнаІзмаїльський ліцей ″Політехнічний″ з гімназією Ізмаїльського району Одеської області
Байдук Яків ЮрійовичТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОВОПЕЧЕРСЬКА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ І-ІІІ РІВНІВ»
Бєлєнко Катерина ВікторівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Бобер Ірина АнатоліївнаНовосілківський академічний ліцей ″Ерудит″ Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області
Бовда Роман ОлександровичЗагальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова
Бойко Юрій АндрійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Бойок Роман АндрійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Борисенко Володимир ВолодимировичЧеркаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області
Гаврилів Софія ОлегівнаВолочиський навчально-виховний комплекс у складі середньої загальноосвітньої школи І ступеня та гімназії Волочиської міської ради Хмельницької області
Гаврилюк Максим ІгоровичКиєво-Печерський ліцей №171 ″Лідер″ Печерського району м. Києва
Голуб Ульяна Юріївнагімназія №179 міста Києва
Грищенко Ілля ВячеславовичСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Гульчук Михайло Віталійовичкомунальний заклад освіти ″Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю″
Демченко Єгор НазаровичОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ″ІВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ″ СТАВИЩЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Діденко Марія ГеннадіївнаПриродничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
Дудчак Володимир ЮрійовичЛФМЛ
Дячинська Вікторія АнатоліївнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″ВІННИЦЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ″
Жигадло Ян Віталійовичгімназія ″Академія″
Загородник Владислав АндрійовичЛіцей №28 Львівської міської ради
Загребін Владислав АндрійовичКриворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Заровська Анастасія ВалеріївнаЗагальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова
Калабська Софія ВасилівнаОбласний науковий ліцей в м.Рівне Рівненської обласної ради
Кликавка Андрій Борисовичліцей ″Голосіївський″ №241 міста Києва
Клименко Артемій Романовичкомунальний навчальний заклад ″Навчально-виховний комплекс №141 ″Освітні ресурси та технологічний тренінг″ міста Києва (дошкільний навчальний заклад - школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій - технологічний ліцей)″
Клокова Юлія РостиславівнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″ЛІЦЕЙ ″НАУКОВИЙ″ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ″
Козачук Костянтин ОлександровичСтарокостянтинівський навчально-виховний комплекс ″Спеціалізована школа І ступеня, гімназія″ Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука
Колток Віталій ОлександровичДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
Копич Крістіна ОлександрівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Короленко Данило ВіталійовичКриворізький ліцей №129 Криворізької міської ради
Коршунов Ілля ДмитровичОбласний науковий ліцей в м.Рівне Рівненської обласної ради
Корявець Денис ПавловичЗагальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова
Круглова Анастасія ІгорівнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Латинін Олександр МаксимовичСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Лихошерст Юлія ЮріївнаОпорний заклад освіти ″Чорнобаївський ліцей Чорнобаївської селищної ради Черкаської області″
Лінивий Матвій ВячеславовичАкадемічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області
Лобань Михайло ЮрійовичДніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради
Магас Олександр АндрійовичСпеціалізована школа №40 Святошинського району м. Києва
Макаренко Анна Олександрівнакомунальний заклад ″Олександрівський ліцей №1″ Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
Мартинюк Роман ВіталійовичСлавутський ліцей Славутської міської ради
Мельник Богдан АндрійовичСпеціалізована школа І-ІІІ ступенів №277 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
Михайловський Родіон ЄвгеновичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Мишковська Аліна Юріївнакомунальний заклад освіти ″Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю″
Онищенко Богдан МаксимовичТехнічний ліцей Національного технічного університету України ″Київський політехнічний інститут″ м. Києва
Онищенко Ольга ОлександрівнаОпорний заклад освіти ″Чорнобаївський ліцей Чорнобаївської селищної ради Черкаської області″
Подлипський Гліб ІгоровичРусанівський ліцей м. Києва
Почапська Вероніка АндріївнаКомунальний заклад ″Ліцей №24″ Кам'янської міської ради
Прасолов Олександр КостянтиновичЧорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області
Приступа Валерія Русланівналіцей ″Голосіївський″ №241 міста Києва
Пухальський Дмитро МаксимовичКоледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ
Раков Олексій ВячеславовичЗапорізька гімназія №28 Запорізької міської ради Запорізької області
Рябцева Марія Артемівнакомунальний навчальний заклад ″Навчально-виховний комплекс №141 ″Освітні ресурси та технологічний тренінг″ міста Києва (дошкільний навчальний заклад - школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій - технологічний ліцей)″
Савчин Інна ВіталіївнаУжгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради
Савчук Єлизавета ДмитрівнаТовариство з обмеженою відповідальністю ″Українська дистанційна школа″
Саєнко Данило СергійовичКиєво-Печерський ліцей №171 ″Лідер″ Печерського району м. Києва
Сальніков Ілля ОлексійовичСлавутський ліцей Славутської міської ради
Семенець Денис МаксимовичСпеціалізована школа І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук Деснянського району міста Києва
Сергієнко Олена ВікторівнаЗапорізька гімназія №28 Запорізької міської ради Запорізької області
Серебряков Артем ДмитровичДніпровський ліцей № 81 Дніпровської міської ради
Скакун Остап Юрійовичліцей ″Наукова зміна″
Слива Данііл СергійовичКриворізький ліцей №35 ″Імпульс″ Криворізької міської ради
Слободяник Катерина Владиславівнакомунальний заклад освіти ″Українсько-Американський ліцей″ Дніпровської міської ради
Слобожанін Нікіта КонстянтиновичКиєво-Печерський ліцей №171 ″Лідер″ Печерського району м. Києва
Собаткевич Катерина БогданівнаКриворізький ліцей №35 ″Імпульс″ Криворізької міської ради
Соломка Вадим Костянтиновичліцей №208 м. Києва
Старак Марко РостиславовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Стеценко Марія ВіталіївнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Сучок Катерина АнатоліївнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″ВІННИЦЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ″
Тимошенко Ілля Дмитровичліцей ″Наукова зміна″
Ткач Анастасія ОлексіївнаКомунальний заклад ″Ліцей інформаційних технологій″ Кам'янської міської ради
Ткаченко Даніїл ДмитровичШкола І-ІІІ ступенів №132 міста Києва
Ткачук Владислав ВіталійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Товстенко Олександр Андрійовичкомунальний навчальний заклад ″Навчально-виховний комплекс №141 ″Освітні ресурси та технологічний тренінг″ міста Києва (дошкільний навчальний заклад - школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій - технологічний ліцей)″
Холод Ілля Олександровичліцей ″Наукова зміна″
Царенко Святослав ВолодимировичТовариство з обмеженою відповідальністю ″Центр освіти ″Оптіма″
Цибрівський Олександр ПетровичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Цимбалюк Антон ЕдуардовичРівненський ліцей №18 Рівненської міської ради
Чалян Наірі АрташесовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Шаніна Анастасія ОлександрівнаМиколаївський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області
Шарига Анастасія ОлександрівнаЗагальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів ″Гімназія №34 ″Либідь″ ім. Віктора Максименка″ Подільського району м. Києва
Шатан Антон РомановичКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″ЛІЦЕЙ ″НАУКОВИЙ″ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ″
Шевчук Антон Вячеславовичліцей ″Наукова зміна″
Шугаєва Поліна ОлексіївнаОпорний заклад освіти Богуславське навчально-виховне об'єднання ″Ліцей №3 - Мала академія наук″ Богуславської міської ради Київської області
Ювженко Назарій ОлександровичАкадемічний ліцей ″Європейський″ Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області

Фізика

ПІБШкола
Бєлєнко Катерина ВікторівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Власенко Владислав ОлександровичПриродничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
Гаук Уляна АндріївнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Глудик Святослав СергійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Дериглазова Єлизавета ВалентинівнаУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Дрига В'ячеслав ОлександровичТехнічний ліцей Національного технічного університету України ″Київський політехнічний інститут″ м. Києва
Жигадло Ян Віталійовичгімназія ″Академія″
Заболотна Анастасія ОлегівнаЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Загребін Владислав АндрійовичКриворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Ілинич Назарій МихайловичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ковальчук Артем ОлеговичХерсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради
Копич Крістіна ОлександрівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Корженко Георгій ВікторовичДистанційна школа Оптіма
Корявець Денис ПавловичЗагальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова
Косів Марта РоманівнаЛьвівський фізико-математичний ліцей
Кравченко Марина СергіївнаФастівський академічний ліцей №9 Фастівської міської ради Київської області
Лебідь Кіріл ЄвгенійовичПирятинський ліцей №6 Пирятинської міської ради Полтавської області
Мартинюк Роман ВіталійовичСлавутський ліцей Славутської міської ради
Мельник Лілія ВячеславівнаФастівський академічний ліцей №9 Фастівської міської ради Київської області
Михайловський Родіон ЄвгеновичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Назаревич Кирило ОлександровичЛьвівський фізико-математичний ліцей
Нетреба Андрій АндрійовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Овсянніков Давід МаксимовичКомунальний заклад ″Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області″
Піменова Мірра ДмитрівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Почапська Вероніка АндріївнаКомунальний заклад ″Ліцей №24″ Кам'янської міської ради
Прасолов Олександр КостянтиновичЧорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області
Приступа Валерія Русланівналіцей ″Голосіївський″ №241 міста Києва
Сальніков Ілля ОлексійовичСлавутський ліцей Славутської міської ради
Сімон-Решетнік Святослав АндрійовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Скакун Остап Юрійовичліцей ″Наукова зміна″
Скрипник Антон СергійовичЛіцей №17 «Інтелект» Полтавської міської ради
Тисевич Михайло СергійовичОдеський ліцей ″Приморський″ Одеської міської ради Одеської області
Ткачук Владислав ВіталійовичЛьвівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
Товстенко Олександр Андрійовичкомунальний навчальний заклад ″Навчально-виховний комплекс №141 ″Освітні ресурси та технологічний тренінг″ міста Києва (дошкільний навчальний заклад - школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій - технологічний ліцей)″
Холод Ілля Олександровичліцей ″Наукова зміна″
Черечеча Софія ЮріївнаДніпровський ліцей № 1 Дніпровської міської ради
Шаніна Анастасія ОлександрівнаМиколаївський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Хімія

ПІБШкола
Андрусів Аліна ІгорівнаРогатинський ліцей ″Гімназія імені Володимира Великого″ Рогатинської міської ради Івано-Франківської області
Бєлєнко Катерина ВікторівнаСлавутицький ліцей Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області
Блідар Аміна ОлександрівнаКомунальний заклад ″Роздільнянський міський ліцей №3 Роздільнянської міської ради Одеської області″
Богомолова Дар'я МиколаївнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ″ОБДАРОВАНІСТЬ″» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Бондар Ольга ІллівнаЧорноморський ліцей Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області
Булавенко Костянтин СергійовичКиєво-Печерський ліцей №171 ″Лідер″ Печерського району м. Києва
Буюклі Олексій ПетровичОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ″БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ″ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вірченко Марія ОлександрівнаКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ″РІШЕЛЬЄВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ″
Гись Владислав ВолодимировичЛіцей №2 Володимирської міської ради
Діденко Марія ГеннадіївнаПриродничо-науковий ліцей №145 Печерського району м. Києва
Дідківський Ілля ІгоровичБілоцерківський гетьманський ліцей-гімназія Білоцерківської міської ради Київської області
Дороніна Діана СергіївнаЧернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Жовтун Єлизавета ДмитрівнаУкраїнський медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Кривошея Іван ОлександровичЛіцей багатопрофільний міста Сєвєродонецька Луганської області
Лисенко Ольга ВікторівнаЧеркаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області
Лінивий Матвій ВячеславовичАкадемічний ліцей №3 Обухівської міської ради Київської області
Мачківський Влад ФедоровичКам'янець-Подільський ліцей
Молдавчук Андрій ВасильовичСтанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
Мороз Діана ВалеріївнаФастівський академічний ліцей №9 Фастівської міської ради Київської області
Муратов Дмитро ОлександровичШкола І-ІІІ ступенів №263 імені Євгена Коновальця Деснянського району міста Києва
Олійник Альона ІгорівнаКомунальний заклад ″Науковий ліцей імені Анатолія Лигуна″ Кам'янської міської ради
Пелько Каріна ВʼячеславівнаБориспільський ліцей ″Перспектива″ імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області
Сторожишин Антон РомановичСтарокостянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області
Філоненко Богдан СергійовичУкраїнський фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Холод Ілля Олександровичліцей ″Наукова зміна″
Хорєва Марія ОлександрівнаНіжинська гімназія №10 Ніжинської міської ради Чернігівської області