Курс лекцій: «Хто Ми – економісти?»
2020-10-26 15:02:35

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх абітурієнтів на осінній курс лекцій: «Хто Ми – економісти?».

Мрієш про успішну кар’єру висококваліфікованого фахівця, здатного критично та системно мислити, аналізувати та приймати обґрунтовані управлінські рішення, і в майбутньому керувати економікою в цілому? Тоді, чекаємо тебе на онлайн-мітапі нашого лекторію.

Для кого: захід орієнтований на учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, які активно цікавляться питаннями успішного майбутнього, готові стати професіоналами з обраного фаху, хочуть та можуть витрачати на це багато зусиль та досягати високих результатів щоб реалізувати свою мрію.

Дата та час проведення: 9-13 листопада, щодня о 16:00 (тривалість лекції 45 хвилин)..

Місце проведення: онлайн-режим на платформі KNU Education Online, з прямою трансляцією на «Facebook» сторінку економічного факультету. Підпишись та приєднуйся –   https://www.facebook.com/economKNU

Як взяти участь:  зареєструватися та отримати посилання – https://forms.gle/Co1iPd5WRazaqLg56

Участь у заході – безкоштовна.

Навчальна програма: матеріали курсу розроблені викладачами економічного факультету, на основі багаторічного навчального, наукового та практичного досвіду. Програма курсу складається з п’яти тематичних лекцій з економіки:

Дата проведення

Назва лекції

Спікер

Що таке економічна теорія?

Або як економісти пояснюють.

Маслов Анатолій Олександрович – д.е.н., доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки

Діджиталізація бізнесу

в умовах кризи.

Єхануров Юрій Іванович – к.е.н, професор кафедри економіки підприємства