Щодо роботи Приймальної комісії під час карантину
Щодо роботи Приймальної комісії під час карантину
2020-08-06 14:05:41

Консультування вступників відбувається в телефонному режимі відбірковими комісіями факультетів та інститутів контакти

Для реалізації права на вступ за квотою-1, за співбесідою вступникам потрібно з 05 серпня подати підтверджуючі документи в особистому кабінеті вступника за допомогою електронної системи Приймальної комісії https://master.knu.ua.

За результатами розгляду онлайн запиту, вступник подає, для реалізації права на вступ за квотою-1документи особисто в паперовій формі з 13 серпня до 22 серпня (до 18:00); для реалізації права на вступ за співбесідою з 13 серпня по 16 серпня (до 18:00) за адресою просп. Глушкова 4Г (метро Виставковий центр, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем).

УВАГА! Прийом і перевірка документів у консультаційному центрі для вступників за спеціальними умовами (квота-1, переведення на вакантні місця державного замовлення, співбесіда в Університеті) у вихідні дні 15 серпня з 9:00 до 14:00 і 16 серпня з 9:00 до 18:00 буде проводитися відділом супроводу вступної кампанії за адресою просп. Глушкова 4Г, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем. Попередня реєстрація для перевірки документів вступників проводиться на https://master.knu.ua

Вступники з 13 серпня по 22 серпня подають заяви в паперовій формі до відбіркових комісій факультетів/інститутів у таких випадках:

 

У зв’язку з карантином Центральна Приймальна комісія не здійснює особистий прийом громадян, направити звернення чи отримати консультацію можна за допомогою електронної адреси: abit@knu.ua